Correspondance, San Degeimbre

Correspondance, San Degeimbre

Zo gewoon eens een middagje verlof nemen en samen met mijn hubby iets gaan eten. En een tentoonstellingske meepikken. Omdat het kan!

Ik kreeg een tijdje terug een uitnodiging via het werk om te gaan lunchen bij Correspondance en daarna de tentoonstelling van het Terracotta leger te gaan bekijken, maar ik kon op de voorgestelde dagen niet gaan. Super spijtig, want

1) Bij Air du Temps zelf ben ik nog nooit geraakt (lees: aarzel niet om mij uit te nodigen😉) en

2) dat Terracotta leger heb ik al in het echt gezien, dus een throwback naar 2015 zou geen kwaad kunnen.

Ik was zelfs zo getriggerd door het programma dat ik dat zelf heb georganiseerd. Omdat dat kan! Helemaal ‘t zelfde als bij Air Du Temps is het niet natuurlijk, maar de vorige pop-up in Brussel van de San was heel goed meegevallen (iets met bowls in de Vlaamsesteenweg, naam vergeten), dus dit moest ik ook proberen.

Slachtoffer: mijn hubby. Zoooooo erg vindt hij dat niet, hij kan zo’n initiatieven appreciëren.

Rapport van Correspondance:

Zeer elegante ontvangst, super locatie, Gare Maritime in tour&taxi is geweldig, en het eten is lekker. Geen zeer uitgebreide kaart, maar lekker. We kozen een ceviche als voorgerecht, een “pepersteak” met frietjes en een dame blanche als nagerecht.

Na het eten, snel door de regen naar de tentoonstelling van het terracotta leger. Op de tour&taxi site ligt dat allemaal vlak bij elkaar. Het echte is veel imposanter door de omvang, maar hier krijg we wel een mooi beeld.

Even terug in de tijd: In China bezochten we X’IAN en uiteraard moesten we daar 2 beelden kopen. Kende mij? 🤣 Die zware gedrochten, werden zorgvuldig ingepakt in bollekesplastiek, en de doos werd zelfs voorzien van draagriemen. ‘T Was duidelijk dat we dat niet in onze valies gingen moeten steken. Resultaat: slachtoffer heeft heel de verdere reis met die 2 krijgers rondgelopen. 🤣

Met je ticket kan je dan ook in het WOM binnen. Daar wordt je ondergedompeld in de wereld van illusie, hoe onze zintuigen ons bedriegen… Mooi meegenomen.

Ik heb het leukste slachtoffer dat er bestaat, love you baby!


2 gedachten over “Correspondance, San Degeimbre”

Geef een reactie